Jak sfinansować sprzęt medyczny? Pożyczka leasingowa czy leasing?

 • 2022.09/23 更新

  Interesującą propozycją jest pożyczka medyczna – jedna z najdogodniejszych form dodatkowego finansowania, stworzona specjalnie dla szeroko pojętej branży medycznej. Oferta leasingu EFL obejmuje również używany sprzęt i urządzenia medyczne do prowadzenia gabinetu lekarskiego, przychodni czy innej placówki leczniczej. Nasi specjaliści przygotują spersonalizowaną ofertę, uwzględniającą możliwości finansowe i oczekiwania Twojej firmy. Korzystanie z kredytu objętego gwarancją, pozwala lekarzom uzyskać preferencyjne warunki kredytowania, a sam proces uzyskania finansowania jest wyjątkowo krótki, dzięki czemu kredytobiorca zachowuje płynność finansową. Sektor medyczny charakteryzuje się dużymi potrzebami inwestycyjnymi. Szpitale realizują proces odnawiania i unowocześniania aparatury medycznej, co wiąże się z koniecznością ponoszenia wysokich nakładów finansowych. Inwestycje te mogą być jednak skutecznie realizowane poprzez wykorzystanie finansowania zewnętrznego.

  Kredyt oferowany przez Onecredit.pl to nie tylko minimum formalności, ale także duża elastyczność. Nie trzeba przedstawiać żadnego biznesplanu ani faktur zakupowych. Ze wsparcia finansowego mogą skorzystać młodzi lekarze, których dochody nie są jeszcze wystarczająco wysokie. Wyleasingował 1000+ maszyn oraz linii technologicznych i 700+ samochodów dla klientów z całej Polski. Leasing to prosta i szybka procedura udzielenia finansowania. To też minimum formalności i niewielkie zaangażowanie kapitału własnego, który można przeznaczyć na rozwój prowadzonej działalności lub inne inwestycje.

  Na jaki okres mogę wziąć leasing?

  Następnie przedstawiane są dokładne warunki kredytu oraz ustalana jest wygodna wysokości miesięcznej raty. Dostępne okresy spłaty wynoszą 12, 24 lub 36 miesięcy. Należy pamiętać, że udzielona pożyczka może zostać przeznaczona na sfinansowanie zabiegów, operacji medycznych, a także wszelkich kosztów tzw. Okołozabiegowych, czyli wizyt kontrolnych, leków, transportu, czy rehabilitacji. Ponadto można zdecydować się na raty medyczne, na zakup sprzętu medycznego tj. Pompy insulinowe, wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne, a nawet sfinansowanie turnusu rehabilitacyjnego.

  “Miałam spore zadłużenie. Miałam w bankach kilka kredytów nie dawałam już z nimi rady. Teraz po połączeniu wszystkich kredytów moje raty spadły o ponad 50%.” Przedstaw nam swoją sytuację a doradzimy Ci jakie rozwiązanie będzie najlepsze w Twojej sytuacji. Przygotujemy dla Ciebie decyzję kredytową a nie tylko nic nieznaczącą ofertę. Nie musisz tracić czasu i wydzwaniać do księgowego, urzędów – nie wymagamy żadnych dokumentów finansowych aby przyznać Ci kredyt. A może musisz się rozliczyć z niektórych zobowiązań finansowych albo pragniesz wreszcie zrealizować marzenia? Pod wieloma względami, taki produkt finansowy przypomina klasyczny kredyt hipoteczny. Obowiązują także podobne ograniczenia dotyczące maksymalnego okresu kredytowania.

  Leasing sprzętu medycznego

  Nasze finansowanie pokryje wszystkie koszty medyczne i estetyczne. Finansowanie dla lekarzy dowolnej specjalności i weterynarzy, posiadających prawo do wykonywania swojego zawodu. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Dostępność i warunki danego produktu mogą ulec zmianie.

  W związku z tym decyzja o przyznaniu finansowania może zostać wydana już w dniu złożenia wniosku. W celu uzyskania dodatkowych informacji o leasingu dla lekarzy warto skontaktować się z doradcą EFL. Niektóre grupy zawodowe cieszą się większym uznaniem społecznym oraz szacunkiem. Do takiego grona należą lekarze, którzy na co dzień ratują ludzkie życie. Dla instytucji finansowych również jest bardzo ważne to, jaki zawód wykonuje ich potencjalny kredytobiorca. Dlatego lekarze mogą liczyć na lepsze warunki finansowania oraz na uproszczone procedury związane z ubieganiem się o kredyt. Wynika to z tego, że medycy są postrzegani przez banki jako grupa bardziej wiarygodna.

  Pożyczka

  Jego właścicielem jest klient , ubezpieczenie pozostaje w gestii klienta (oczywiście w przypadku kradzieży sprzętu raty kredytu muszą być nadal pokrywane), który spłaca kapitał i odsetki oraz amortyzuje zakupiony sprzęt. Ten produkt jest zbliżony do pożyczki medycznej, natomiast podstawową jego różnicą jest cena.

  pożyczka medyczna

  Jest to bardzo ważne, aby mieć możliwość ubiegania się o kredyt dla lekarzy. Instytucje mogą wymagać zaświadczenia o dochodach, ale zazwyczaj wystarczy wyciąg z konta bankowego. Tak, umowę leasingu można skrócić lub wydłużyć w trakcie trwania umowy. Przy czym należy pamiętać, że dla leasingu operacyjnego umowa musi trwać minimum 24 m-ce. Za wydłużenie lub skrócenie umowy pobierana jest oplata wg TOIP.

  Czy możliwe jest skrócenie lub wydłużenie umowy leasingu?

  Firma KRC MedFinance organizowała nam finansowanie zakupu kilku urządzeń medyczno-kosmetycznych z… Z firmą KRC MedFinance współpracujemy już od prawie roku w zakresie organizacji finansowania dla…

  • Mimo to chętnie się uczymy i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, aby nasi klienci przez cały czas byli pewni, że mają w nas pełne wsparcie w finansowaniu zakupu sprzętu medycznego.
  • Finansowany sprzęt nie stanowi zabezpieczenia tego kredytu.
  • Klienci zderzając się z obszerną listą dokumentów wymaganych przez bank do przygotowania decyzji kredytowej, niejednokrotnie rezygnują z dalszych kroków już na tym etapie.
  • Istnieje przy tym możliwość spłaty pożyczki w dowolnym momencie trwania umowy.
  • Systematycznie ulepszamy nasze procesy oraz produkty, zawsze stawiając potrzeby klienta na pierwszym miejscu.

  EFL umożliwia leasing sprzętu medycznego pochodzącego z zagranicy w ramach procedury WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru). Polega ona na przemieszczeniu danego urządzenia z terytorium innego państwa, adrianomedeiros.med.br/ile-mona-poyczy-od-rodziny-i-znajomych-eby-nie/ należącego do Unii Europejskiej, na terytorium Polski po zawarciu umowy leasingowej. EFL oferuje pełne wsparcie zarówno w sprowadzeniu sprzętu medycznego, jak i późniejszym procesie jego leasingowania.

  Pożyczka na firmę i jej przewaga nad kredytem

  Otóż podatek VAT naliczany jest wyłącznie od wartości konkretnego sprzętu medycznego i wlicza się go w miesięczną ratę pożyczki – w przeciwieństwie do leasingu, gdzie podatek VAT jest płacony w całości z góry. Ponadto pożyczkę medyczną wyróżnia uproszczona procedura. W SGB proponujemy całkowicie zoptymalizowane warunki umowy na pożyczkę, z zachowaniem minimum formalności i najwyższym standardów rynku. Pożyczka finansowa medyczna w SGB Leasing pozwala m.in.

  • Cały proces pozyskania finansowania jest prosty i wygodny.
  • Pożyczka leasingowa dla lekarzy została stworzona w wyniku analizy ich potrzeb.
  • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne.
  • Realizuj dowolne transakcje, również te importowe lub z dofinansowaniem unijnym, finansuj nawet 100 % wartości aktywa a także VAT.

  O skuteczności naszego działania decyduje doświadczenie zdobywane każdego dnia od ponad 13 lat. Mamy za sobą setki zawartych umów, wielu wymagających klientów oraz satysfakcję, że pomagamy w rozwoju tym którzy leczą i pomagają innym dbać o zdrowie. Mimo to chętnie się uczymy i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, aby nasi klienci przez cały czas byli pewni, że mają w nas pełne wsparcie w finansowaniu chwilowki ranking zakupu sprzętu medycznego. Pożyczka na sprzęt medyczny jest doskonałym rozwiązaniem umożliwiającym rozwój Twojej firmy z sektora medycznego i medycyny estetycznej. Oferujemy specjalną, uproszczoną procedurę dopasowaną do specyfiki Twojej branży. Sprawdź nasze oferty na aukcjach używanych pojazdów, sprzętu i maszyn poleasingowych. Zakupiony przedmiot możesz korzystnie sfinansować leasingiem.

  Słowniczek pojęć finansowych

  Działalność lekarzy jest zwolniona z VAT, co powoduje, że nie mogą go odliczać od dokonywanych zakupów. Ponieważ leasing operacyjny traktowany jest jako usługa i podlega stawce VAT 23% lekarze zwykle wybierają leasing finansowy.

  pożyczka medyczna

  Leasing operacyjny to odmiana leasingu który polega na przekazaniu przez osobę finansującą przedmiotu określonego w umowie do odpłatnego użytkowania osobie korzystającej. Dziś pokrótce postaram się przedstawić argumenty przemawiające za pożyczką leasingową, która jest rozsądnym kompromisem pomiędzy kredytem, a klasycznym leasingiem. To rozwiązanie polegające na finansowaniu rekondycjonowania maszyny lub maszyny po jej odnowieniu. Jest to wyjatkowo atrakcyjny sposób na odnowienie parku maszynowego. Utrzymanie się na rynku często wymaga inwestycji, na które nie zawsze są środki własne. Na szczęście rynek finansowy zapewnia przedsiębiorcom wiele możliwość pozyskania pieniędzy.

  Tym samym zachowasz elastyczność w dysponowaniu budżetem przedsiębiorstwa. Opłatę związaną z leasingiem sprzętu medycznego wygodnie zmniejszysz nawet 6 razy do roku, zyskując wolne środki na inne inwestycje. Z pewnością nie wszyscy mają chęć, możliwość, a przede wszystkim czas odwiedzać różne instytucje finansowe i poznawać zasady, na jakich jest przyznawany kredyt hipoteczny, gotówkowy na oświadczenie czy firmowy. Zachęcamy zatem do skorzystania z oferty Onecredit.pl. Szybka pożyczka dla lekarzy jest dostępny dla osób, które chcą pozyskać pieniądze w krótkim czasie, przy minimalnych formalnościach.

  pożyczka medyczna

  Niezbędne pliki cookie są konieczne do prawidłowego funkcjonowania witryny. Ta kategoria obejmuje actualiteinformatique.fr/pozyczki/koszt-wesela-ile-kosztuje-organizacja wyłącznie pliki cookie, które zapewniają podstawowe funkcjonalności i zabezpieczenia witryny.

  Prosta procedura, minimum formalności czy dostęp w pełni online to część korzyści, jakich mogą oczekiwać wybierając tę formę finansowania. Odpowiedź na to pytanie nie jest niestety jednoznaczna. Wiele zależy tutaj od pozyczki internetowe rodzaju wybranego sprzętu czy też indywidualnych preferencji podatkowych klienta. Pacjenci, zwłaszcza w gabinetach prywatnych, coraz częściej wybierają specjalistów, którzy pracują na sprzęcie najnowszej generacji.

  • Do tego bardzo często zdarza się tak, że leczenie w państwowych placówkach wiąże się z długimi kolejkami do specjalistów.
  • W dalszej części artykułu dokładnie przedstawiono charakterystykę i elementy wyróżniające ten produkt finansowy.
  • W przypadku leasingu operacyjnego, przez cały okres trwania umowy właścicielem urządzenia jest firma leasingowa, co oznacza, że nie dokonujesz amortyzacji środka trwałego.